چگونه کمربند ببندیم (برای مردان جوان)

هر چه مسن تر می شوید، ممکن است متوجه شوید که کمر شما برای نگه داشتن یک شلوار معمولی یا جین سنگین ساخته نشده است. به همین دلیل است که کمربند اختراع شد. نگران نباشید، برای بستن کمربند، تمام چیزی که نیاز دارید انجام دهید این است که کمربند مناسب را انتخاب کنید، آن را در جای درستی قرار دهید و عادت کنید که آن را با سبک خاصی ببندید. اگر پسری هستید که می خواهد بداند چطور یک کمربند را ببندد، فقط این مراحل را دنبال کنید.

مراحل

۱٫  یک کمربند خوب پیدا کنید. می توانید آن را از هر مغازه ای یا هر فروشگاه اینترنتی ای تهیه کنید. مانند فروشگاه اینترنتی شیکسون . می توانید تنها با یک کمربند ساده شروع کنید تا مطمئن شوید که آیا این تیپ مناسبی برای شما است یا نه.

۲٫ یک کمربند تنوع پذیر انتخاب کنید. اگر می خواهید از یک کمربند شروع کنید، یکی که تنوع پذیر تر است و به همه لباس هایتان می آید را انتخاب کنید. این انتخاب به معنی یک کمربند چرمی ساده، چه سیاه چه قهوه ای تیره، با یک سگک ساده است. همیشه می توانید هر نوع کمربندی بخرید و هر چه رشد می کنید، بالاخره روزی به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

۳٫ مطمئن شوید که کمربند متناسب با شلوارتان است. کمربند را دقیقا بالای شلوار ببندید و تا جایی که می توانید دور حلقه کمر باشد. پیراهن را نیز داخل شلوار بگذارید. هر کمربند یک سگک دارد که یک نگه دارنده ی فلزی به آن وصل است. این نگه دارنده با رفتن به یکی از سوراخ های طرف دیگر کمربند، شلوار را دقیقا اندازه ی دور کمرتان نگه می دارد. کمربند خوب کمربندی است که با سوراخ وسط به ثبات لازم برسد. اما اگر به سرعت در حال رشد هستید، کمبربند خوب کمربندی است که به سوراخ آخر یا نزدیک آخر متناسب شود. کمربند باید احساس تنگی بکند. به اندازه ای تنگ بسته شود که شلوار را نگه دارد. اما نباید بیش از حد تنگ باشد که نتوانید نفس بکشید. بستن کمربند در اوایل کار ممکن است خنده دار به نظر برسد، اما به زودی به آن عادت خواهید کرد. به یاد داشته باشید که کفش خود را با کمربندتان ست کنید. کمربند سیاه با کفش سیاه یا کفش قهوه ای با کمربند قهوه ای. اگر کفش ورزشی می پوشید این موضوع اهمیتی ندارد.

۴٫ پوشیدن یک کمربند بافتنی را هم در نظر بگیرید. کمربند های بافتنی یک گزینه ی خوب هستند زیرا می توانند دقیق تر از یک کمربند سوراخ دار با شلوارتان ست شوند و این که در حالت کلی راحت تر هستند. هر چند تا حدودی از مد افتاده هستند و این که یک کمربند کتان به طور کلی نمی تواند به خوبی دیگر کمربند ها شلوار را نگه دارد. اگر هم سعی کنید با تنگ تر کردن آن مشکل را رفع کنید، راحتی خود را از دست می دهند. مواد سازنده ی این کمربند ها، در نهایت متراکم می شوند. که شما را مجبور می کند آن را بیش از حد تنگ کنید. اگر می توانید با یک کمربند پارچه ای کنار بیایید، آن را بخرید، اما این کمربند ها همراه با شلوار دیگری جز شلوار کوتاه یا شلوار جین خوب به نظر نمی آیند.

۵٫  به کمربند زمان برای جا افتادن بدهید. کمربند جدید به طور کلی معمولا خیلی سفت است. و تا زمانی که جا بیفتد چند روزی احساس ناراحتی خواهد داشت. آن را کنار نگذارید. به آن زمان بدهید تا نرم شود و با اندازه کمر شما احساس راحتی کند.

۶٫  تا جایی که می توانید کمربند را ببندید. هر موقع شلواری که جای کمربند دارد می پوشید کمربند ببندید. چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید، به طور کلی از مردان انتظار می رود کمربند ببندند. مخصوصا در محل کار یا زمانی که برای مناسبت ویژه ای تیپ می زنند. در جهان پر مشغله ی امروز، از مردان انتظار می رود که در تیپ کاری خود کمربند ببندند. حتی با لباس کار یقه آبی و یا هر زمانی که انتظار می رود تیپ به خصوصی برای ظاهر شدن زده باشند. حتی اگر فکر می کنید برای نگه داشتن شلوارتان به کمربند نیازی ندارید، کمربند چیزی است که تیپ را کامل می کند. و حتی اگر پیراهن تان داخل شلوار نیست، کمربند به احتمال زیاد مفید خواهد بود. کمتر مردی که در طول روز بیرون می رود وجود دارد که حداقل چند بار در روز شلوار خود را بالا نکشد.

۷٫  تیپ جدیدتان را دوست داشته باشید. هر چقدر که در پوشیدن یک کمربند راحت تر باشید، بیشتر می توانید شروع به خریدن کمربند در رنگ های دیگر، سبک های دیگر و مواد سازنده ی دیگر کنید. می توانید کمربندی از جنس چرم، سیاه یا قهوه ای، یا کمربند هایی ضخیم تر یا نازک تر بر اساس علاقه ی خود بخرید.